PV GEVLEUGELDE VRIENDEN RAAMSDONKSVEER


11-9 Chateaudun  jd Sjaak Berk

De winnaar J 21nl2115910 



helaas geen afbeelding beschikbaar !!




11-9 Pnt Snt Maxence Gebr van Seeters

De winnaar V 20nl1573144











4-9 Melun jd Sjaak Berk

De winnaar J 21nl1739263



helaas geen afbeelding beschikbaar !!




4-9  Mourlincourt Gebr van Seeters

De winnaar V 20nl1573144












28-8     Melun jd Comb Heyblom van Strien             

De winnaar J 21nl2115815












28-8     Niergnies nalijn Comb Heyblom van Strien             

De winnaar M 19nl3916505











21-8     Pointoise Comb Heyblom van Strien             

De winnaar J 21nl2115708














21-8     Niergnies nl Gebr van Seeters              

De winnaar V 20nl2006609










14-8     Mourlincourt jd   Rink Hoeke              

De winnaar J  21nl1266076












14-8     Quivrain nalijn      Ad Godefroy        

De winnaar  J 21nl2115643









7-8     Niergnies jd Comb Alfred en Gerrit Schrieks         

 De winnaar J 21nl1237986















31/07     Quivrain jd Comb Heyblom van Strien         

 De winnaar J 21nl2115883 











30/07     Libourne C Blankers         

 De winnaar V 17nl1365338










18/07     Chateauroux Ad Godefroy         

 De winnaar M 20nl2007573












17/07     Bierges JD  Richard Hopstaken             

De winnaar  J 21nl1287419










09/07     Melun   Comb Heyblom van Strien          

 De winnaar M 19nl3916530









09/07     Dax   Hans Schouten          

 De winnaar  M 18nl1196012

foto volgt






10/07   Duffel jd       Piet Fens            

 De winnaar   21nl2116008 en rest v/d familie










03/07     Issoudun   Ad Godefroy          

 De winnaar M 20nl2006502













02/07    Bergerac  Ferry Schoneberg  

 De winnaar M 19nl1747290










27/06          Duffel       Cris Schrijver

 De winnaar M 20nl2006729










19/06          Bodeaux         Hans Schouten

 De winnaar v 19nl1746767



 








20/06          Pointoise         Anton Schellekens

 De winnaar m 18nl1184518




 


 








20/06         Montlucon        Ad Godefroy         

 De winnaar m 19nl4078738


 









12/06          Chateaudun         Comb Heyblom van Strien


 De winnaar V 19nl3916516

 











11/06          St Vincent              Ferry Schoneberg

De winnaar M 19nl1747290











06/06          Pont Saint Maxence         Gebr van Seeters

De winnaar V 20nl2006609











 


06/06          Argenton         Comb Heyblom van Strien

 

De winnaar M 20nl1747210











29/05          Sens         Gebr van Seeters

De winnaar V 20nl2006644














23/05          Issoudun         Comb Heyblom van Strien

De winnaar M 19nl3910361












23/05          Pnt Snt Maxence          Anton Cornel

De winnaar V 16nl1615296











14/05              Peronne               Wim Bisschop

De winnaar M 20nl1749658















08/05              Pointoise               Comb Heyblom van Strien

De winnaar M 18nl5182732















01/05              Morlincourt                 Sjaak v/d Berk

De winnaar M 20nl2582410















23/04              Peronne                 Heijblom & van Strien

De winnaar M 19nl3916541










17/04        Quievrain       Heijblom & van Strien

De winnaar M 20nl2006340